.
Zajímavé akce:

25.1. Přednáška Posvátná a obřadní místa pohanů, Praha
7. - 9.2. Pohanský ples Ohnivá Brigit, Lučany nad Nisou


P.S.: V současné době publikuji také na webech PFIcz a Vody Života (stránky o zdraví, osobním rozvoji a spiritualitě).

.............................................................................................................................................................................

Červenec 2012

Jak jsem k šamanskému léčení přišla

24. července 2012 v 3:50 | Liliana |  Z DENÍKU POUTNICE
Od Witchcampu pozoruji, jak se věci podivuhodně dávají do pohybu. Prohloubila jsem komunikaci a vztah se svým patronským Bohem. Možná jsem i začala zase o něco více důvěřovat svým i jiným silám. A tak se mi za tu dobu nejednou stalo, že jsem na něco pomyslela, přála si, nadhodila to před Velesem a do druhého dne, případně i chvilku nato to dostala. Ne vždy to nakonec dopadlo úplně tak, jak jsem očekávala, v jednom případě vyplněné přání následovala jeho dramatická, dalo by se říci tragická ztráta. Možná to byl důsledek váhání, nedostatečně rychlé reakce, možná to byl "osud". Každopádně mi ale brzy poté přišla do cesty náhrada, která splňuje i to, co jsem si nechávala na "někdy do budoucna". Inu, jak se říká, dej si pozor na svá přání… (Až bude ono přání bezpečně doma, pochlubím se konkrétněji :-) )
A jednou z těch věcí, které se daly do pohybu, bylo i prohloubení šamanských dovedností. Na Witchcampu jsem při šamanském cestování získala nového skvělého spojence a znovu slyšela o technikách šamanské léčby, na což jsem v duchu reagovala "no, něco takového bych teď potřebovala". Netrvalo dlouho a díky Dínen, kterou potkaly také pěkné shody okolností, jsem na poslední chvíli získala poslední volné místo (ze dvou uvolněných) na léčitelském semináři Pavla a Markéty Švarcových (www.pristav69.cz). Na některý z jejich seminářů jsem se už dlouhou dobu chtěla podívat, vždy jsem však v průběhu roku buď měla ve stejný termín školu, nebo neměla finanční prostředky.
A tak jsem o tomto víkendu konečně vyrazila do Dolních Počernic, abych společně s dalšími nadšenci usedla do týpí a nahlédla do tajů šamanského léčení.

Witchcamp 2012

11. července 2012 v 1:36 | Liliana |  Z DENÍKU POUTNICE
Když jsem si někdy v průběhu jara škrtla z plánovacího kalendáře dvě zrušené akce (Wyrd Camp i homeopatickou letní školu) a smiřovala se s tím, že zkrátka nějakou tu dobíjecí aktivní rekreaci na úvod letních prázdnin oželím, objevila se na obzoru záchranná loď - Witchcamp pořádaný týmem Bohyně. Už jen ochutnávka z programu mě nadchla, takže jsem se hned přihlásila a nedočkavě vyhlížela 4. červenec.