.
Zajímavé akce:

25.1. Přednáška Posvátná a obřadní místa pohanů, Praha
7. - 9.2. Pohanský ples Ohnivá Brigit, Lučany nad Nisou


P.S.: V současné době publikuji také na webech PFIcz a Vody Života (stránky o zdraví, osobním rozvoji a spiritualitě).

.............................................................................................................................................................................

Runový měsíc

21. srpna 2012 v 20:09 | Liliana |  ČARODĚJNICTVÍ A MAGIE
Během oslav Lughnasadhu zahájila Iris náš měsíc s runami. Abychom si prohloubili vnímání jednotlivých run a mohli pozorovat jejich účinek na náš život, rozhodli jsme se nakreslit si každý den na tělo jednu runu. Na konci dne nebo druhý den ráno zhodnotíme, co jsme prožívali a jak a jestli tyto události souvisely s významem dané runy. Důležitou součástí jsou samozřejmě i záznamy snů.
Runu kreslíme na tělo fixou, propiskou nebo tužkou na oči, aby se dala druhý den smýt.Protože se nás do této praxe vrhlo pět, chtěli jsme své zážitky a poznatky sdílet a diskutovat o nich. Zajistit pravidelná osobní setkávání však není jednoduché, a tak v tomto případě zabodovala sociální síť (konkrétně založení skupiny na Facebooku), která nám umožňuje každodenní kontakt.
Výsledky jsou velmi zajímavé, symbolika run se častokrát pěkně projevuje i ve snech.
Je možné, že jeden den je na hlubší působení runy málo, na druhou stranu i tak krátká doba při dobrém naladění a pozorování lecos naznačí. Určitě však díky tomuto cvičení získáme k jednotlivým runám bližší a osobnější vztah, můžeme se zamýšlet nad širší paletou jejich působení a významů.
V dalším kole můžeme do praxe uvést tip, který jsem nedávno dostala - podniknout cestu za duchem runy.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama